O projektu

NATURE TV

Příroda kolem nás,  to je krásný svět který nás obklopuje. Flóra a fauna, nebo také i jinak, botanika a zoologie.

Příroda kolem nás to není jenom svět zvířat se kterými se potkáváme běžně, nebo za kterými chodíme do zoologických zahrad, jsou to i rostliné druhy, které pěstujeme nebo které rostou divoce kolem nás. To vše a ještě trochu víc pro vás připravujeme na kanálu NATURE TV a pěkně rozděleně do jednotlivých seriálů.

Afrika v srdci Evropy
Seriál na kterém spolupracujeme se Safari parkem Dvůr Králové a připravujeme nevšední dokumenty o zvířatech z afrického kontinentu.

Divočina kolem nás
Česká a Slovenská příroda. Flora a fauna, tak jak ji vidíme nebo i potkáváme skoro každý den. A po shlédnutí dokumentu možná i zjistíme, že některé živočišné i rostliné druhy jsou neprávem opomíjené

Příběhy záchranné stanice
Dokumenty ze života záchranných stanic, která se odborně starají o záchranu poraněných zvířat a jejich postupného návratu do volné přírody.

Přírodou tam a zpět
Jestli jste to nikdy nezkoušeli, tak nyní máte tu nejlepší příležitost. Běžte ven  za humna a vychutnejte tu krásu naší přírody. Kráčejte tam a zase zpět.

Z lesů, polí, vod a strání
Víte co můžete najít nebo potkat v lese, na poli, ve vodě nebo i na stráni za vašim domem? Nevíte? Tak se podívejte na náš seriál.

ZOO Jihlava
Odborná dokumentární videa, která vám doplní informace získané návštěvou této sympatické zoologické zahrady. Občas i uvidíte, co jste při své návštěvě neviděli nebo vidět nemohli.

ZOO Praha
Dokumentární videa připravená ve spolupráci s odborníky naší nejnavštěvovanější zoologické zahrady vám umožní nahlédnout do života chovaných zvířat tak trochu jinak.

Relax video
Krása přírody, architektura měst a příjemná hudba, to jsou naše relaxační videa.

Různé
Kategorie ve které naleznete videa, která jsme nazařadili do našich pravidelných seriálů. Přesto však doporučujeme sledovat tuto rubriku.

Scénář, režie, výroba ….. a kontakt
Scénář připravujeme se zájmem o přírodu, režii doplňují odborníci a výrobu? Vše se snažíme vyrábět moderní technikou ve vysokém a kvalitním rozlišení 4K.

A slíbený kontakt? Veškeré informace naleznete na www.naturetv.cz