NATURETV

Příroda kolem nás, krásný svět obklopující nás zázraky, kterých jsme si už dávno zvykli nevšímat.

Příroda kolem nás, to není jenom svět zvířat, se kterými se potkáváme běžně nebo za kterými chodíme do zoologických zahrad, jsou to i rostlinné druhy, které pěstujeme nebo které divoce rostou kolem nás. To vše a ještě trochu víc pro vás připravujeme na kanálu NATURE TV.

AFRIKA V SRDCI EVROPY
Seriál, na kterém spolupracujeme se Safari parkem Dvůr Králové. Vznikají tu nové nevšední dokumenty o zvířatech z afrického kontinentu.

DIVOČINA KOLEM NÁS
Česká a slovenská příroda neprávem opomíjená. Naše krajina a její obyvatelé žijící hluboko v lesích, rybnících a oborách, někdy díky člověku, někdy navzdory jemu.

PŘÍBĚHY ZÁCHRANNÉ STANICE
Dokumenty z každodenního života v Záchranné stanici Lipec, která se odborně stará o záchranu poraněných zvířat a jejich postupné navracení do volné přírody.

PŘÍRODOU TAM A ZPĚT
Jestli jste to nikdy nezkoušeli, tak nyní máte tu nejlepší příležitost. Běžte ven za humna a vychutnejte tu krásu naší přírody. Kráčejte tam a zase zpět.

RELAX VIDEO
Krása přírody a její obyvatelé v kombinaci s příjemnou hudbou. To jsou naše relaxační videa.

TOULAVÝ OBJEKTIV
Seriál, který provází po různých koutech naší přírody. Občas se však i zatoulá, na zajímavé historické památky nebo vyhledává rodná místa osobností naší historie.

Z LESŮ, POLÍ, VOD A STRÁNÍ
Víte, co můžete najít nebo potkat v lese, na poli, ve vodě nebo i na stráni za vaším domem? Myslíte, že víte? Třeba vás náš seriál vyvede z omylu…

ZOO JIHLAVA
Odborná dokumentární videa, která vám doplní informace získané návštěvou této sympatické zoologické zahrady. Uvidíte i to, co jste při své návštěvě vidět nemohli.

ZOO PRAHA
Dokumentární videa připravená ve spolupráci s odborníky naší nejnavštěvovanější zoologické zahrady vám umožní tak trochu jinak nahlédnou do života chovaných zvířat.

0